Spotkanie z podopiecznymi Stowarzyszenia Hospicjum "Dar Serca"

W środę 30 listopada gościliśmy podopieczne Stowarzyszenia Hospicjum „Dar Serca” wraz z Panią Prezes Anną Ogłazą. Spotkanie rozpoczęliśmy  przedstawieniem pt.: „W Krainie Baśni”. Wystąpiły główne postacie ze znanych bajek i baśni. Zatańczyły wróżki, ptaki, Czerwony Kapturek, Królewna Śnieżka z krasnoludkami, Kopciuszek z Księciem, Czarownica i Iskierka. Po krótkiej przerwie zaprosiliśmy naszych gości na wróżby Andrzejkowe. Rzucaliśmy kostką, losowaliśmy karty, wybieraliśmy kubeczki i kolorowe piórka. Dowiedzieliśmy się co nas czeka w przyszłości i jakie imię będzie miała kochana osoba. Złożyliśmy świąteczne życzenia naszym gościom, zostaliśmy obdarowani mnóstwem cukierków i pięknym „łapaczem snów” wykonanym przez Panie. Serdecznie dziękujemy za prezenty i wspaniałe chwile spędzone w miłym towarzystwie.

Uczniowie klasy II a z wychowawczynią.