Nabór do klas I na rok szkolny 2024/2025

Ulotka SP16Ulotka SP16 2

(powiększenie po kliknięciu na obrazek)

Obwód szkoły (wykaz ulic):

Artyleryjska od nr 2 do nr 40 i od nr 1 do nr 31, Astronautów, Teodora Axentowicza, Balonowa, gen. Józefa Bema, Broni, Józefa Chełmońskiego, Fryderyka Chopina, Czołgistów, Dowódców, Działowa, Juliana Fałata, Forteczna, Grenadierów, Hoża, Komandorska, Komandosów, Wojciecha Kossaka, Kosynierska, Kościelna, Łuczników, Jacka Malczewskiego, Marynarki Wojennej, Stanisława Moniuszki, Oficerska do ul. Lotników, Ignacego Paderewskiego, Pancerna, Piastowska od nr 100 do końca i od nr 103 do końca, Piechoty, Pilotów, Podkolejowa, Powstańców, Rezerwistów, Henryka Rodakowskiego, Witolda Skoczylasa, Strzelecka, Sztabowa, Ułańska, Henryka Wieniawskiego, Wojskowa, Leona Wyczółkowskiego, Franciszka Żmurki, Żołnierska.

NABÓR DO KLAS I PUBLICZNYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
NA ROK SZKOLNY 2024/2025

W dniu 1 marca 2024 r. rozpoczyna się zgłaszanie uczniów do klas I szkół podstawowych zamieszkałych w obwodzie danej szkoły oraz rekrutacja dla dzieci spoza obwodu, jeśli dana szkoła podstawowa nadal dysponuje wolnymi miejscami.

Nabór do klas I szkół podstawowych będzie odbywał się z wykorzystaniem systemu elektronicznego.

Udostępnienie oferty oraz otwarcie strony internetowej dla rodziców nastąpi 1 marca 2024 r. o godz. 8.00, co oznacza, że do tego czasu nie będzie możliwości logowania się i rejestrowania. Natomiast zamknięcie systemu nastąpi 15 marca 2024 r. o godz. 15.00.

Strona dla rodziców będzie otwarta 1 marca 2024 r. o godz. 8:00.

Link dla rodziców do strony elektronicznego systemu naboru:

Jeśli rodzic nie będzie miał możliwości elektronicznego wypełnienia zgłoszenia/wniosku, musi zgłosić się do szkoły podstawowej w obwodzie. Dalszych informacji udzieli dyrektor szkoły.

Informacje można uzyskać pod numerem telefonu:

34 365 76 74 - sekretariat szkoły