Szesnastkowa Olimpiada Sportowa klas IV-VIII

W dniu 8 grudnia w szkole miało miejsce wydarzenie sportowe będące podsumowaniem realizowanego w szkole projektu Młodzieżowej Akademii Życia. Klasy IV-VIII uczestniczyły w zawodach sportowych w dwóch dyscyplinach.
Pierwszą dyscypliną był turniej tenisa stołowego. Drabinka Turniejowa ułożona była na podstawie wyników osiąganych w Lidze szkolnej Tenisa Stołowego. Pierwsze miejsce w turnieju zajął uczeń klasy czwartej Kacper, drugie Wiktor z klasy ósmej, trzecie Wiktoria z klasy piątej, czwarte Nina z klasy ósmej.
Drugą dyscypliną turniejową było Rugby TAG. Udział w Turnieju wzięły cztery zespoły. Zwyciężyła reprezentacja mieszana klas piątych. Miejsce drugie zajęła reprezentacja dziewczyn z klas piątych. Miejsce trzecie przypadło chłopakom na co dzień grającym w klubach piłkarskich. Czwarte miejsce zajęła mieszana reprezentacja klas czwartych.
Cały turniej opiewał atmosferą pozytywnej rywalizacji, sportowych emocji, radości i zabawy a na koniec wystąpił szkolny zespół cheerleaderek.